Головна Економіка Майстер із Брониці Камінь-Каширської громади налагодив виготовлення тракторних кабін

Майстер із Брониці Камінь-Каширської громади налагодив виготовлення тракторних кабін

1015

Фото: Андрій Сидорчук

Майстер із Брониці Камінь-Каширської громади Волинської області Андрій Сидорчук виготовив понад двісті тракторних кабін.

Про це пише газета “Нове життя”, передає Шацький край.

Підприємець почав займатися зварювальними роботами три роки тому. На початку зварював борони, драпаки до мотоблока завдяки «трансформаторному» апарату.

«Учився, як кажуть, методом проб. Зварю, виїду в поле, спробую. Якщо щось не так чи поламалося, повертався назад, доварював, переробляв. Аж доки не виготовляв саме те, що хотів», – пригадує Андрій Сидорчук.

Волинський підприємець Андрій Сидорчук

Згодом майстер придбав собі кращі, сучасніші зварювальні апарати й взявся до серйозніших робіт – почав майструвати вози, косарки й кабіни до тракторців. Саме останній товар отримав найбільшу популярність.

Українська кабіна до трактора Dongfeng 244. Фото: Андрій Сидорчук

Український підприємець знайшов свою нішу, виготовляючи кабіни до китайських тракторів легких моделей, значна частина з яких постачаються без кабіни. Нормальні умови праці для тракториста важливі, бо у холодну пору року працювати на них досить некомфортно. Через це фермери звертаються до виробника для модернізації техніки.

«Заводська коштує орієнтовно 2500 доларів. Звісно, не кожен може таке собі дозволити. А саморобні значно дешевші. Хоча за останній рік дуже зросли ціни на матеріал, відповідно, здорожчав і готовий товар. Але ми все одно беремо по мінімуму, зважаючи на те, що людям зараз неабияк фінансово сутужно», – каже майстер з Волині.

Метал в основному закуповує він у районному центрі. Хоча замовник може і привезти власний. Далі ж зварювальник обговорює із людиною, якої форми, кольору має бути кабіна. Це все обов’язково враховує у своїй роботі, бо орієнтується на побажання замовника.

Українська кабіна до трактора Dongfeng 244. Фото: Андрій Сидорчук

Підприємець активно інтегрує оновлення й інновації у свої тракторні кабіни, користуючись ідеями з відкритих джерел завдяки мережі Інтернет.

Завдяки правильному підходу до виробництва й актуальності даного виробу, на сьогодні Андрій Сидорук у невеликій майстерні виготовив понад 200 тракторних кабін. Вони встановлені на трактори різних моделей, які експлуатуються по всій Україні.