Головна Економіка На Волині ліквідовано міжнародний канал контрабандного перевезення сигарет

На Волині ліквідовано міжнародний канал контрабандного перевезення сигарет

2545

В ході досудового розслідування у кримінальному провадженні співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області спільно з працівниками УВВБ «Північ» ДПС у Волинській області та УСБУ у Волинській області під процесуальним керівництвом прокуратури області ліквідовано міжнародний канал незаконного постачання тютюнових виробів на територію регіону.

В ГУ ДФС у Волинській області повідомляють, що правоохоронці відстежили маршрут контрабандистів і затримали фуру з масштабною партією контрабандних сигарет. Потім, під час огляду транспортного засобу «Renault magnum», який знаходився під керуванням громадянина Республіки Білорусь, виявлений спеціально виготовлений тайник з ламінованих ДСП, що знаходився в причепі автомобіля. Саме тут зловмисники розмістили тютюнові вироби марки «Фест» в кількості 130 000 пачок виробництва Республіки Білорусь, без марок акцизного податку встановленого зразка України.

Весь незаконний вантаж цигаркового контрабанди вартістю понад 5 мільйонів гривень і транспортний засіб вилучено.

Зараз проводяться слідчі дії, спрямовані на всебічне, повне і неупереджене дослідження обставин кримінального провадження, вирішується питання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності та проведення відповідних експертиз.

За матеріалами оперативного управління

ГУ ДФС у Волинській області