Головна Економіка На Волині тривають комплексні заходи щодо посилення державного контролю за збереженням лісових...

На Волині тривають комплексні заходи щодо посилення державного контролю за збереженням лісових ресурсів

2575

На Волині відбулася нарада з питань впровадження електронного обліку деревини

В області тривають комплексні заходи щодо посилення державного контролю за збереженням лісових ресурсів, недопущення їх розкрадання та незаконного використання.

На базі Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства 14 січня цього року відбулася нарада з постійними лісокористувачами інших форм власності щодо питань впровадження електронного обліку деревини. Робоча зустріч відбулася під головуванням начальника управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Дмитра Новохатського та заступника начальника управління лісового та мисливського господарства Олександра Рибчинського.

Учасники обговорили актуальні питання запровадження на лісогосподарських підприємствах електронного обліку деревини. Увагу лісокористувачів акцентовано на обов’язковості внесення до системи обліку деревини інформації про спеціальні дозволи на використання лісових ресурсів, породу дерев, кількісні та якісні характеристики, а також договорів щодо здійснення господарських операцій з реалізації деревини, місця завантаження та пункти розвантаження лісоматеріалів, транспортні засоби, якими здійснюється їх транспортування. Також напрацьовано механізм проведення моніторингу внутрішнього споживання лісоматеріалів на основі систематизації та узагальнення інформації про походження, заготівлю та реалізацію деревини власниками та користувачами лісових ресурсів.

Довідково:

– 04 грудня 2019 року Постановою Кабінету Міністрів України №1142 затверджено «Порядок проведення моніторингу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених і контролю за неперевищенням обсягу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених».

– Перейти на сайт електронного реєстру лісорубних квитків та переглянути он-лайн карту рубок можна за посиланням: LK.UKRFOREST.COM.

Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації