Головна Економіка На Волині вилучено ввезені без сплати митних платежів товари на суму понад...

На Волині вилучено ввезені без сплати митних платежів товари на суму понад 7 млн грн.

3411

В рамках операції «Рубіж» з метою системної протидії контрабанді та тіньовим схемам на кордоні й митниці за процесуального керівництва прокуратури області податковою міліцією Волині спільно із працівниками УСБУ в області днями, в межах розслідування кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків проведено п’ять санкціонованих судом обшуків на території Ковеля, Володимира-Волинського та Нововолинська в місцях накопичення та реалізації товарів, ввезених на митну територію України з використанням схеми подрібнення партій товарів, – інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

Встановлено, що група волинян протягом 2018-2019 років налагодила схему ввезення побутової хімії, засобів гігієни, продовольчих товарів на територію України, шляхом подрібнення партій товарів на так звані “норми”. За результатами проведених заходів вилучено товарно-матеріальні цінності орієнтовною вартістю понад 7 млн.грн.

Тривають слідчі дії задля встановлення винних осіб, організаторів вчинення цих кримінальних правопорушень, а також з’ясовується розмір митних платежів, не сплачених за товар.

За матеріалами оперативного управління

ГУ ДФС у Волинській області