Головна Економіка Новорічні чемпіони

Новорічні чемпіони

4112

Напередодні новорічних свят у Шацьку в спортзалі місцевої школи пройшов традиційний зимовий міжнародний турнір з боротьби дзюдо «Шацьк новорічний» серед юнаків 2001 року народження і молодших. У ньому взяли участь команди з Росії, Білорусі та України – всього близько 260 юних спортсменів. Глядачі змогли насолодитись захоплюючими сутичками юних дзюдоїстів.

В черговий раз підтвердили свій високий рівень юні дзюдоїсти Шацької ДЮСШ та місцевого спортивного клубу «Торнадо», які завоювали титул чемпіонів і перше загальнокомандне місце. Другу сходинку посіла команда з м. Любомль, а третє – з м. Луцьк.

В особистому заліку чемпіонами та призерами змагань серед шацьких дзюдоїстів стали: І місце – Максим Москальчук, Назар Зубчик, Артур Остапук, Богдан Лончук, Владислав Оліщук, Роман Самолюк, Юрій Чудійович, Володимир Токарський; ІІ – Олександр Литвинчук, Артем Омельчук, Борис Голядинець, Денис Положевець, Сергій Цекот, Артем Оксюта, Нікіта Нікіфоров; ІІІ – Богдан Натальчук, Юрій Зубчик, Андрій Яковініч, Дмитро Пикалюк, Ярослав Сидорук, Назар Положевець, Станіслав Гайовий, Ілля Черв’як.

Хотілося б відзначити юних спортсменів з нещодавно відкритого відділення дзюдо у с. Смоляри Світязькі (тренер Руслан Гінайло), яке запрацювало за підтримки Грабівського сільського голови Василя Голядинця. Вони також заявили про себе на цих змаганнях, завоювавши одне друге і два третіх місця: Андрій Кужель (ІІ), Богдан Шваліковський та Назар Горніч (ІІІ).

На другий день після турніру на татамі проводилось загальне тренування (рандорі), спортсмени ділились своїм досвідом у навчально-тренувальтних сутичках. На цих змаганнях багато хто з дітей знайшов собі нових друзів.

Організатори турніру висловлюють щиру вдячність головному спонсору змагань – голові молодіжного крила «Волинське братство» Володимиру Степановичу Гавришу, без якого ці змагання не змогли б пройти на такому високому рівні. Чемпіони та призери були нагороджені новорічними подарунками від Володимира Гавриша. Хай щастить, Володимире Степановичу, у Ваших добрих починаннях.

Спонсорами змагань також виступили: Федерація дзюдо Волині (президент Степан Івахів), магазин «Світязь» (Наталія Савчук), магазин «Глобус» (Неля Сацюк), «Олександрія-Бліг» – Луцька філія, а також Олександр Міліщук та Василь Гайовий. Наостанок хотілося б побажати юним дзюдоїстам веселих новорічних свят та нових досягнень у спорті в наступному році.

Наш кор.