Головна Економіка Про міжна­род­ний турнір з боротьби дзюдо в Білорусі

Про міжна­род­ний турнір з боротьби дзюдо в Білорусі

3827

2 березня у м. Івацевічі (Бі­ло­­русь) відбувся ІХ міжна­род­ний турнір з боротьби дзюдо се­ред юнаків та дівчат 1999-2000 років народження, присвячений па­м’яті воїнів-інтернаціоналістів.

Дуже вдало виступила на та­тамі команда дзюдоїстів із Ша­цька, показавши впевнену бо­ротьбу та здобувши багато при­зових місць.

Так, перші місця у своїх ва­го­вих категоріях здобули: Лілія Се­мерей (с. Мельники), яка у за­пек­лій боротьбі виграла «чисто» чотири сутички; чемпіоном став і Богдан Натальчук, який також виграв чотири сутички та по­ка­зав невпинну волю до пере­моги. Друге місце завоювала Те­тяна Постернак (с. Мель­ни­ки). У фіналі вона програла пре­д­­ставниці з м. Москва. Треті місця посіли Олександра Гуж, Андрій Карасюк, Олександр та Андрій Данилюки (фото вгорі). Нашу ко­ман­ду гостинно прий­няли сусіди-білоруси. У день приїзду шача­нам організували емоційне ка­тання на ковзанах у місцевому Льодовому Палаці.

Приємно відмітити, що бо­ротьба дзюдо набирає ще біль­шої популярності в районі не тільки серед хлопців, але й се­ред дівчат. На тренування до Шацька добираються діти з сіл Мельники, Піща, Пехи. Ми дуже вдячні підприємцям Степану Натальчуку та Олександру Се­мерею за часткову оплату по­їзд­ки на цей турнір.

3 березня у м. Луцьку від­бу­в­ся чемпіонат області з бо­ро­тьби дзюдо серед юнаків та юніорок 1993-1996 років народ­ження. Шацька ДЮСШ також ви­с­та­вила команду на ці зма­гання, хоча за цим віком у зак­ладі займаються не багато спор­­тсменів. В основному кіс­тяк ко­манди склали студенти лісо­вого коледжу імені В.В.Су­лька. Другі місця у своїх вагових ка­тегоріях завоювали Наталія Стаднік, В’яче­слав Мартинець (обоє пре­д­ставляли коледж), Андрій На­тальчук (школа, Ша­цьк). Треті місця вибороли Андрій Каплін­ський, Андрій Ро­манець та Діана Веремчук (коледж) (фото внизу).

Ці змагання проводились для визначення збірної команди області для участі у чемпіонаті Украї­ни, який буде проходити 23-25 березня у м. Луцьку.