Головна Економіка Відпочинок на зимовому озері – це заряд бадьорості і здоров’я

Відпочинок на зимовому озері – це заряд бадьорості і здоров’я

2648

Морозний січень покликав ме­шканців Шацького краю і чис­ле­нних гостей до … озер! На кри­шталево чисту, прозору, із со­нячними відблисками кригу, де можна їздити ковзанами, грати у хокей, споглядати, як місцевий яхтсмен Євген Цвид підкорює вітер на зимовому вітрильнику – буєрі. На озері Велике Чорне щодня весело і гамірно. Діти, мо­лодь, старші люди, яких долучили до активного відпочинку пред­с­тав­ники Шацької туристичної фір­ми «Шаковель», щодня за­любки проводять вільний час на двох катках.

У різдвяні дні хлопці-ентузіасти організували на озері турнір з хокею. Найсильнішими стали хо­кеїсти з с. Мельники, друге місце – в команди «Вес­ля­рик» (Шацька ДЮСШ, тре­нери від­ділення веслу­ван­ня та їхні вихованці), третє – в команди «Ша­ковель» (смт Шацьк).

Зимовий відпочинок на Великому Чорному – це пре­красна мож­ливість ви­р­ва­тися з повсякденної ме­тушні і зайнятися спортом, отри­мати заряд бадьо­рості і здо­ров’я від свіжого повітря, гарний настрій – від чудової природи і приємного спілкування. Долучайтеся!

Мирослава ЦЮП’ЯХ.