Головна Економіка Під час карантину підприємці Володимир-Волинської громади не сплачуватимуть оренду за користування комунальним...

Під час карантину підприємці Володимир-Волинської громади не сплачуватимуть оренду за користування комунальним майном

1803

Підприємці, які користуються комунальним майном і змушені обмежити роботу на час карантинних заходів у Володимир-Волинській територіальній громаді, не сплачуватимуть оренду.

Таке рішення прийняли депутати під час сесії 24 грудня.

Депутати, зокрема, вирішили звільнити від орендної плати та сплати комунальних послуг суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність в орендованих приміщеннях комунальної форми власності Володимир-Волинської міської територіальної громади та на яких поширюються вимоги постанова Кабінету Міністрів України від 09.12.2020р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2».

Суб’єктам господарювання рекомендовано звернутися з письмовим зверненням до органів місцевого самоврядування про припинення нарахуванням орендної плати та сплату комунальних послуг лише у випадку припинення роботи на період встановлення карантину.

Нагадаємо, що 12 грудня набрала чинності постанова КМУ №1236 щодо продовження карантину та запровадження локдауну.

Постановою 1236 на всій території України:

  • продовжено карантин до 28 лютого 2021 року;
  • з 00 годин 00 хв. 8 січня 2021 р. до 00 годин 00 хв. 25 січня 2021 р. запроваджується локдаун.

Джерело