Головна Економіка Податківці Волині викрили підпільний алкоцех

Податківці Волині викрили підпільний алкоцех

2727

Днями працівники податкової міліції Волині під процесуальним керівництвом прокуратури області виявили місця накопичення спирту та незаконного виготовлення  алкогольних напоїв, – інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

В рамках операції “Акциз-2020” та розслідування кримінального провадження за ст. ст.  199, 204 КК України  встановлено місцевого «бізнесмена», який організував виробництво фальсифікованих алкогольних напоїв. Підпільний цех останній обладнав в одному з приміщень власного обійстя, при цьому виробництво фальсифікату здійснювалося в жахливих санітарних умовах.

Виготовлена таким чином горілчана, коньячна продукція розливалася у підготовлені пакети “bag-in-box” та скляну тару. Попередньо встановлено, що реалізація фальсифікату здійснювалась через «дрібні» торгові точки міста Луцька та Луцького району.  Поряд з цим, в приміщенні алкоцеху виявлено партію тютюнових виробів з марками акцизного податку з очевидними ознаками підробки.

Поруч з тим, напередодні в ході проведення слідчих дій в одному з населених пунктів Луцького району податківцями виявлено місце накопичення партії спирту невідомого походження.

За результатами проведених оглядів правоохоронцями вилучено з незаконного обігу 650 літрів рідини з характерним запахом спирту, 250 літрів підготовлених до реалізації алкогольних напоїв та 500 пачок тютюнових виробів. Крім того, вилучено обладнання для виготовлення фальсифікату, порожню тару, корки, спиртометри, шланги, лійки, а також есенції, які додавались у спиртосуміші. Орієнтовна вартість вилученого становить близько 250 тисяч гривень.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії та вирішується питання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.  Одночасно, правоохоронці досліджують чи пов’язані між собою особи причетні до незаконного зберігання спирту та виготовлення фальсифікату.

За матеріалами оперативного управління

ГУ ДФС у Волинській області