Головна Економіка Податковою міліцією Волині триває очищення ринку від фальсифікату

Податковою міліцією Волині триває очищення ринку від фальсифікату

2578

Днями в рамках операції «Акциз-2019» податковою міліцією спільно з співробітниками управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ДПС у Волинській області, з метою очищення і детінізації ринку від фальсифікату в м.Луцьку та Володимир-Волинському проведено ряд заходів, – інформує ГУ ДФС у Волинській області.

Отже, встановлено, що житель м Луцьк здійснював реалізацію горілчаних виробів, розлитих в тару типу “bag-in-box” через мережу Інтернет з використанням логістичних компаній. В результаті проведених заходів податковою міліцією вилучено фальсифікат, який зберігався в одному з гаражних кооперативів міста.

Одночасно, в м.Володимир-Волинський зафіксований факт реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка. Більш того, підприємливий громадянин реалізовував підакцизної продукції без відповідної ліцензії та державної реєстрації, що суперечить встановленим нормам закону.

В результаті проведених заходів з незаконного обігу вилучено близько 500 літрів фальсифікованих горілчаних виробів та м

майже 300 пачок тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка.

На правопорушників складено протоколи за ст. 164 КУпАП (порушення порядку здійснення господарської діяльності) і 172 КУпАП (виготовлення, придбання, зберігання або реалізація фальсифікованих алкогольних напоїв або тютюнових виробів). Відповідальність за вказані правопорушення тягне за собою накладення штрафів з конфіскацією алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

В оперативному управлінні зазначають, що оборот алкогольних напоїв розлитих в тару типу “bag-in-box” заборонений законодавством України, крім виноробної продукції з вмістом спирту не більше 8,5 відсотків маркованого марками акцизного податку встановленого зразка.

Отже, якщо Ви володієте інформацією щодо сумнівної якості підакцизних товарів, справжності марок акцизного податку на них, просимо зателефонувати за номерами телефонів у м Луцьк (0332) 777102 (чергова частина ГУ ДФС у Волинській області), або (0332) 724414 (управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також відправити поштою за адресою: м.Луцьк, Київський майдан, 4 (безпека гарантується).

За матеріалами оперативного управління

ГУ ДФС у Волинській області