Головна Економіка Податковою міліцією Волині викрито підпільний алкоцех

Податковою міліцією Волині викрито підпільний алкоцех

2224

Днями працівники податкової міліції Волині під процесуальним керівництвом прокуратури області виявили місце незаконного виготовлення  алкогольних напоїв, – інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

В рамках операції “Акциз-2020” та розслідування кримінального провадження за ст. ст.  199, 204 КК України  встановлено жителя Луцького району, який організував виробництво фальсифікованих алкогольних напоїв. Підпільний цех останній обладнав в одному з приміщень власного обійстя, при цьому виробництво фальсифікату здійснювалося в жахливих санітарних умовах. Попередньо встановлено, що реалізація фальсифікату здійснювалась через «дрібні» торгові точки міста Луцька та Луцького району.

За результатами проведеного огляду правоохоронцями вилучено з незаконного обігу 1200 літрів рідини з характерним запахом спирту, 64 літри підготовлених до реалізації алкогольних напоїв.

Крім того, вилучено обладнання для  виготовлення фальсифікату, порожню тару, корки, спиртометри, лійки, а також есенції, які додавались у спиртосуміші. Орієнтовна вартість вилученого становить близько 300 тисяч гривень.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії та вирішується питання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.

За матеріалами оперативного управління

ГУ ДФС у Волинській області