Головна Економіка Понад 6 мільйонів гривень отримають обласні заклади освіти Володимир-Волинського округу

Понад 6 мільйонів гривень отримають обласні заклади освіти Володимир-Волинського округу

1455

Додаткове фінансування у розмірі понад 6 мільйонів гривень невдовзі надійде в обласні заклади освіти округу, до якого входить наше місто. Про це повідомив перший заступник міського голови, депутат обласної ради Ярослав Матвійчук на своїй сторінці у фейсбуці.

19 липня відбулось засідання обласної бюджетної комісії, під час якої розподілили залишки освітньої субвенції. Задяки додатковим коштам у Володимирі-Волинському буде відремонтовано дах спортзалу педагогічного коледжу, який нині в аварійному стані. Також розпочнеться будівництво сучасного спортивного майданчика біля будівлі коледжу. Покращаться умови для занять спортом і в обласному ліцеї «Центр освіти», адже з бюджету області буде виділено 600 тисяч гривень на переобладнання колишнього ангару під спортивну споруду.

Додатково виділено 178 тисяч гривень на заробітну плату працівників  інклюзивно-ресурсного центру. Окрім цього, надійдуть кошти на закупівлю кондиціонерів для Володимир-Волинського педколеджу та вищого професійно-технічного училища.

Понад 6 мільйонів гривень отримають обласні заклади освіти округу

Джерело