Головна Економіка Понад півмільйона гривень перерахували у бюджет волинські земельники від початку року

Понад півмільйона гривень перерахували у бюджет волинські земельники від початку року

842

Від початку року волинські землевпорядники спрямували до загального фонду державного бюджету 538,3 тис.грн. Ці кошти – плата за надання громадянам низки адміністративних послуг.

Найбільше: 487,6 грн, –  отримали за надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Від січня 2020-го люди отримали 4639 таких довідок.

47,5 тис.грн спрямовано до бюджетів за виправлення технічної помилки у відомостях ДЗК, які виникли не з вини органу, що здійснює його ведення. Ще 3,02 тис.грн – оплата за  надання викопіювання з кадастрової карти.

А загалом з початку року фахівці надали 61458 адміністративних послуг, 56594 них – безкоштовно.

Найчастіше громадяни зверталися щодо реєстрації земельної ділянки (24003) видачі витягу з Державного земельного кадастру про  земельну  ділянку на  підтвердження державної реєстрації земельної  ділянки (22361) та внесення відомостей до Державного земельного про земельну ділянку (6595). Ці довідки – безплатні.

Довідково:

Відповідно до чинного законодавства органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП).  Усі їх адреси є на офіційному сайті Держгеокадастру.

Окрім того, низку адмінпослуг можна замовити онлайн.

Головне управління Держгеокадастру у Волинській області