Головна Економіка Шацькими озерами пронісся «Легіон»

Шацькими озерами пронісся «Легіон»

3716

14 липня у Шацькому районі побувала команда СК «Легіон ХХІ» (Київ). «Легіонери» зі столиці України, повертаючись із Бреста, де взяли участь у другому етапі «Європейської ліги ветеранів-2013», зустрілися у товариському поєдинку із коман-дою, під гучною назвою, Шацьких озер. Наразі у «Легіона» третє місце у «Євролізі ветеранів», де змагаються ветерани із Росії, Латвії, України, Польщі та Білорусі. Спортивний клуб «Легіон ХХІ» був створений у 2004 році, і об’єднує в собі не тільки ветеранські та юніорські футбольні команди, а й футзальні та гандбольні колективи Києва та Житомира. Команди СК «Легіон» змагаються під девізом «Життя з великої букви, а не існування серед щоденної метушні».

І хоча матч «Легіона» з шачанами носив статус товариського, його хід виявився напрочуд драматичним та видовищним. Програючи по ходу поєдинку з рахунком 1:4, шацька команда змогла не тільки зрівняти рахунок, але і вийти вперед. Здавалося, що перемогу у нас вже не відняти, утім, одна із останніх атак «Легіона» увінчалася успіхом. Таким чином основний час поєдинку закінчився з рахунком 5:5. Післяматчеве пробиття пенальті продовжувалося до того часу, поки цим правом не скористалися всі заявлені футболісти. Утім, й тут переможця не було виявлено, бо із загальних 18 пробитих ударів 16 були точними (8:8). Тому було вирішено цей товариський матч завершити бойовою нічиєю із загальним рахунком 13:13.

А потім були традиційні світязька юшка та шашлики, взаємні компліменти та сподівання на подальшу співпрацю між СК «Легіон ХХІ» та СК «Світязь».

Віктор ГРИЦЮК.