Головна Економіка Сиром «Шацького молокозаводу» ласували лучани

Сиром «Шацького молокозаводу» ласували лучани

4530

У Луцьку в ТЦ «Промінь» 11 грудня відбувся ярмарок сирів, де свою продукцію представили десяток виробників сиру з Волині та Рівненщини. Захід відбувся в рамках проекту «Сприяння впро­вадженню новітніх технологій переробки молока у Волинській та Рівненській областях шляхом ознайомлення з кращими по­льськими практиками».

Серед підприємств, які представили лучанам та гостям міста свою сирну продукцію, був і ТзОВ «Шацький молокозавод» (ди­рек­тор Михайло Поліщук).

Захід відвідали такі поважні гості, як генеральний консул Республіки Польща Вєслав Мазур, голова Фундації Європейська Академія Самоврядування Анджей Страва, консул Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку Марек Запур та зас­тупниця директора департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА Людмила Петриканин.

У ярмарку взяли участь виробники з Рівненщини (СОК «ГО­РИНЬДАР»), з Волині (ТзОВ «Шацький молокозавод», ТОВ «Старий Порицьк», ТМ «УгринівМолоко», виробники Наталія Видрич та Віктор Бошель, СОК «Степ», ФГ «Шляхом традицій»).

Проект отримав фінансову підтримку від Міністерства за­кор­донних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська до­помога» в галузі розвитку. Підтримали ініціативу Генеральне Кон­сульство РП в Луцьку та Департамент агропромислового розвитку Волинської ОДА.

Як відзначив у телефонній розмові Михайло Поліщук, на ярмарку під­приємство представило чотири види сирів: адигейський, су­лугуні, чечіль та бринза, які у лучан розійшлися «на ура».

Виробництвом сирів «Шацький молокозавод» займається вже рік. Спочатку, як відзначив Михайло Михайлович, на підприємстві поставили спеціальну лінію для виробництва сиру, який декілька місяців робили невеликими партіями. А вже згодом, коли на ринку району та області знайшли свого споживача, об’єм виробництва сирів збільшили. І тепер уже не лише шачани, а й лучани можуть ку­пувати продукцію молокозоводу, який славиться не лише ви­роб­ництвом натурального масла, а й сиру.

– Участь у ярмарку сирів дала можливість нашому під­при­є­м­ству ще ширше представити свою продукцію, знайти і серед лучан свого споживача, проштовхнути продукт до ринку. Спо­ді­ваюся, що наш сир припаде до вподоби багатьом як за смаковими якостями, так і приємною ціною, – відзначив Михайло Поліщук.

Віта ШЕПЕЛЯ