Головна Економіка У Володимирі на зустрічі з підприємцями обговорили порядок компенсації за придбані ними...

У Володимирі на зустрічі з підприємцями обговорили порядок компенсації за придбані ними генератори

898

20 лютого у Володимирській міській раді відбулась традиційна зустріч міського голови Ігоря Пальонки з місцевими підприємцями, під час якої обговорили порядок часткового відшкодування вартості джерел резервного живлення для забезпечення потреб діяльності суб’єктів господарювання в умовах воєнного стану.

На початку зустрічі Ігор Пальонка коротко поінформував підприємців щодо стану справ у найбільш важливих сферах життєдіяльності громади. Очільник громади зокрема розповів про забезпечення комунальних підприємств генераторами та їхню готовність працювати й у випадку блекауту, поінформував також про плани щодо розвитку Територіального медичного об’єднання, про будівництво укриття для ліцею ім. О. Цинкаловського та ремонт вулиць громади. Окремо зупинився міський голова на питанні, що стосується підтримки військових формувань – уже на найближчій сесії депутати голосуватимуть за виділення коштів у вигляді субвенцій державному бюджету тим військовим частинам, які попередньо звертались із запитами.

Звертаючись до підприємців, Ігор Пальонка подякував їм за те, що наперекір війні та усім труднощам вони продовжують вести свою діяльність, підтримуючи економіку держави та сплачуючи податки до місцевої казни. “Надалі продовжуватимемо такий формат спілкування, аби ви завжди мали змогу висловити свої пропозиції щодо поліпшення та полегшення вашої праці. Нагадаю, що у Володимирській громаді ставка  податку на майно найнижча в області, зменшили ми і ставку єдиного податку 2 категорії, прислухавшись до ваших думок”, – зазначив очільник громади.

Аби місцеві підприємці, які придбали для ведення свого бізнесу генератори, мали змогу отримати часткове відшкодування їхньої вартості, на чергову сесію, що відбудеться 3 березня, виноситься питання щодо змін до програми сприяння розвитку малого і середнього підприємництва Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2022-2024 роки. Ігор Пальонка повідомив, що підприємці, які придбали генератори з 1 травня 2022 року по теперішній час зможуть компенсувати орієнтовно 50 відсотків їхньої вартості, але не більше, ніж 20 тисяч гривень.

Під час зустрічі у підприємців була можливість поставити питання міському голові, які їх турбують, а також висловити свої пропозиції щодо удосконалення проєкту рішення про відшкодування вартості генератора.