Головна Економіка В Волинській області триває робота над відбором інвестпроєктів, які реалізуватимуться коштами ДФРР...

В Волинській області триває робота над відбором інвестпроєктів, які реалізуватимуться коштами ДФРР у 2021 році

1833

На Волині на конкурсний відбір інвестиційних програм, які можуть фінансуватися коштами Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році, подано 110 проєктів. Про це стало відомо під час засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів ДФРР, 24 листопада 2020 року. Зокрема, до 1 грудня триває робота над подачею необхідних документів та розміщення проєктів на онлайн-платформі Мінрегіону.

За дорученням голови ОДА Юрія Погуляйка члени комісії на чолі із заступником голови облдержадміністрації Ігорем Чуліпою затвердили 4 перехідних об’єкта незавершеного будівництва, які будуть включені у перелік проєктів, що фінансуватимуться з ДФРР у 2021 році, а також прийняли рішення на подальший графік роботи з відбору проєктів.

Таким чином, в області у наступному році продовжуватимуть будівельні роботи на 4 об’єктах, а саме:

– Нове будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Стобихівка Камінь-Каширського району;

– Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у с.Башлики Ківерцівського району;

– Нове будівництво школи на 600 місць в смт. Головно Любомльського району;

– Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  в с. Піща Шацького району.

Відтак, Мінрегіон на Волинську область на наступний рік виділяє 294 млн гривень, а загальна сума робіт на перехідних об’єктах складає близько 304 млн гривень. То задля можливості фінансування додаткових об’єктів, Ігор Чуліпа запропонував розбити їх фінансування на два роки, так, щоб половину грошей віддати на перехідні об’єкти і половину на нові.

За словами т.в.о. директора департаменту зовнішніх зносин, залучення інвестицій та з питань туризму і курортів ОДА Вероніки Бальбузи, до конкурсного відбору було подано 110 проєктів, які формувалися у розрізі технічних завдань: підвищення конкурентоспроможності регіональної економіки – 4 проекти, розвиток людського капіталу та підвищення якості життя населення – 64, розвиток транскордонного співробітництва –  1, раціональне використання природних ресурсів та екологічна безпека – 2, розвиток спортивної інфраструктури – 20 та енергозбереження державних і комунальних навчальних та медичних закладів – 19 інвестпроєктів.

Слід зазначити, що за подані проєкти члени регіональної комісії голосуватимуть із 4 по 8 грудня. Результати голосування будуть оголошені 14 грудня 2020 року, а остаточний перелік об’єктів, що  будуть фінансуватись у 2021 році коштом ДФРР буде затверджувати Державна комісія після 15 грудня.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації