Головна Економіка На автомобільній дорозі Ковель – Жовква триває асфальтування з’їздів

На автомобільній дорозі Ковель – Жовква триває асфальтування з’їздів

2162

В рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на Волині триває поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення. 

Наразі здійснюється асфальтування з’їздів, перехідно-швидкісних смуг, заїзних кишень та посадкових майданчиків на автомобільній дорозі Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква у селі Литовеж Іваничівського району, об’єкт поточного середнього ремонту км 80+000 – км 89+514. Там влаштовується заключний – верхній шар покриття.

Окрім цього, підрядник ТзОВ «Автомагістраль-Південь» виконує роботи з планування укосів та узбіч, а також ремонтує міст через річку Західний Буг, довжиною 124 м, що розташований на км 89+294 автошляху Р-15.

Хід та якість виконання відновлюючих робіт постійно моніториться фахівцями Служби автомобільних доріг у Волинській області.

Рух транспорту в місцях проведення ремонтних робіт  на ділянці дороги Р-15 дещо ускладнений. Тому водіям варто бути уважними та дотримуватися швидкісного режиму та правил дорожнього руху.

 

Слід наголосити, що на поточний середній ремонт дороги Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква в рамках програми «Велике будівництво» з Державного бюджету планують спрямувати 315 мільйонів 55 тисяч гривень.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації