Головна Економіка У Львові відбувся відкритий всеукраїнський турнір з боротьби дзюдо “Кубок Ди­на­мо”

У Львові відбувся відкритий всеукраїнський турнір з боротьби дзюдо “Кубок Ди­на­мо”

4184

23 лютого, в День захисника Вітчизни, у м. Львів відбувся відкритий всеукраїнський турнір з боротьби дзюдо «Кубок Ди­на­мо». Змагалися юнаки-дзю­доїсти практично з усіх облас­тей України, а також з Польщі та Молдови у трьох вікових групах: 2003-2004, 2001-2002 та 1999-2000 років народження (більше 450 учасників).

Підтвердженням високого статусу турніру в Україні став приїзд на урочисте відкриття найтитулованішого дзюдоїста України, дворазового призера Олімпійських ігор (срібло в Афі­нах 2004 року, бронза в Пекіні 2008 року) Романа Гонтюка та призера чемпіонату світу, дво­ра­зового чемпіона Європи Ген­надія Білодіда. Хочеться від­значити, що шацька команда дзю­доїстів, познайомившись з іменитими спортсменами, була приємно вражена тим, що, нез­важаючи на високі досягнення в спорті, вони виявилися простими і щирими людьми. Роман Гонтюк та Ген­надій Білодід пообіцяли ша­ча­нам, що приїдуть до нас у травні на турнір «Кубок Шаць­ких озер» та після змагань про­ведуть май­стер-клас для всіх його учасників.

І, нарешті, про те, як саме про­­ходив турнір. У наймолод­шій віковій групі на цей раз ніхто з наших дзюдоїстів не зайняв призових місць, хоча кожен з них виграв у жорсткій боротьбі по дві-три сутички. А ось старші юнаки з Шацька порадували хорошими результатами. У своїй ваговій категорії (46 кг) чемпі­оном став Олександр Да­нилюк, який провів п’ять сути­чок на татамі та дос­т­ро­ково («чисти­ми» кидками на оцін­ку «іпон») їх виграв. Вчет­верте Олек­сандр під­твер­див свою високу технічну та фізич­ну підготовку, стабільну та впе­в­нену боротьбу, яку відзначили навіть тренери з інших областей, під­ходячи і вітаючи його. Брон­зовим при­зером змагань у своїй кате­горії (60 кг) став Андрій Карасюк, який з п’яти сутичок виграв чотири.

Зараз шацька команда дзю­доїстів готується до міжна­род­ного турніру серед юнаків 1998-2000 років народження, який буде проходити 2 березня в м. Івацевічі Брестської області. Бажаємо нашим борцям успіхів у цих змаганнях.

Тренери Шацької ДЮСШ з боротьби дзюдо та їх вихованці висловлюють особливу вдяч­ність людям, які постійно підтри­мують шацьких дзюдоїстів, та за сприяння у доїзді команди на змагання у м. Львів: Віталію Голядинцю, Сергію Яковінічу, Олек­сандру Міліщуку, Сергію Чумаку та Поліні Чудійович.

Наш кор.