Головна Економіка Волинське підприємство – фігурант кримінального провадження, відшкодувало державі понад 200 тисяч гривень...

Волинське підприємство – фігурант кримінального провадження, відшкодувало державі понад 200 тисяч гривень завданих збитків

1675

Днями співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області, під процесуальним керівництвом обласної прокуратури, закінчили досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо вчинення кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість), – інформує ГУ ДФС у Волинській області.

Так, в ході досудового розслідування у кримінальному провадженні правоохоронцями встановлено, що внаслідок службової недбалості керівника одного з волинських підприємств державним інтересам та інтересам територіальних громад, завдано істотної шкоди у вигляді надміру сплачених коштів за виконані роботи на загальну суму 208 тисяч гривень.

Зважаючи на те, що в ході слідства фігурантом кримінального провадження завдані збитки відшкодовано в повному обсязі, матеріали провадження скеровано до суду з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Загалом, з початку поточного року, завдяки заходам, вжитими підрозділами податкової міліції, забезпечено відшкодування, завданих державі збитків, в сумі 4,435 млн. гривень.

За матеріалами управління

 оперативно-розшукової діяльності

ГУ ДФС у Волинській області