Головна Економіка Володимир-волинці на третитину менше сплатять за тепло та гарячу воду у квітні

Володимир-волинці на третитину менше сплатять за тепло та гарячу воду у квітні

2119

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 р. № 1082 “Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу” КП “Володимир-Волинськтеплоенерго” повідомляє про перерахунок плати в сторону зменшення за квітень 2020 року за послуги з централізованого опалення (на 32,4%) та централізованого постачання гарячої води (на 30,2%) для населення.

Підставою для проведення перерахунку є зменшення ціни природного газу порівняно з ціною, яка врахована в тарифах. Так, ціна природного газу у квітні 2020 року становить 2897,00 грн./тис.м3 без ПДВ (без урахування тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу). У діючих тарифах врахована ціна природного газу 6235,51 грн./тис.м3 без ПДВ.

Сума перерахунку для споживача (С) визначається за формулою:

С = (1 – К) х П,
де
К – коефіцієнт перерахунку,
П – плата за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, визначена у відповідному місяці за діючими тарифами.

Коефіцієнт перерахунку за квітень 2020 року:

-плата за послугу з централізованого опалення: К = 0,676 (зменшення нарахування на 32,4%)
-плата за послугу з централізованого постачання гарячої води: К = 0,698 (зменшення нарахування на 30,2%)

Перерахунок плати за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води проведено лише по складовій зменшення ціни на природний газ, без урахування зростання інших складових тарифу.