Головна Економіка Волинян запрошують на “Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!”

Волинян запрошують на “Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!”

876

У межах програми “Відбудова та розвиток 2023: працевлаштування та бізнес” громадська організація «Маріупольська Спілка Молоді» проводить підготовку до онлайн заходу “Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!” для молодих людей у віці 16-35 років та мешканців Волинської області, що відбудеться 30 серпня 2023 року в форматі онлайн з 11:00 до 14:00.

Захід передбачає ознайомлення молоді та мешканців області з провідними українськими та міжнародними підприємствами – презентація напрямків діяльності підприємств, ознайомлення з умовами та критеріями працевлаштування, проходження співбесід з представниками HR-відділів компаній-учасників онлайн заходу “Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!”. Для участі запрошуються молоді люди, у віці 16-35 років, люди старшого та поважного віку.

Захід складається з двох частин:

  • Основний захід – презентація напрямків діяльності потенційних українських та міжнародних компаній-роботодавців для учасників, висвітлення умов працевлаштування тощо.
  • Паралельний захід – проходження співбесіди з представником HR-відділу. Попередньо реєструючись на захід, учасник або учасниця може обрати з переліку компанію, до якої бажає працевлаштуватись. Ми надамо список потенційних претендентів на проходження співбесіди HR- спеціалісту компанії-учасника заздалегідь, для ознайомлення з кандидатами та відбору найбільш відповідних кандидатур.

Зареєструватись на ярмарок вакансій можна за посиланням: https://forms.gle/fVCbba5JrYYL5V5t9

Впродовж реалізації проєкту організація висвітлюватиме новини щодо можливостей працевлаштування та розміщувати актуальні відкриті вакансії компаній-учасників на офіційній сторінці Маріупольської Спілки Молоді у соціальній мережі facebook.