Головна Економіка У Ковелі фізичним особам–підприємцям виплатять допомогу на дітей до 10 років

У Ковелі фізичним особам–підприємцям виплатять допомогу на дітей до 10 років

2296

22 квітня Урядом прийнято рішення про призначення допомоги на період карантину та на один місяць після дати його відміни фізичним особам-підприємцям, які мають дітей віком до 10-ти років.

Про це повідомили у Ковельській міській раді.

Це стосується тільки фізичних осіб-підприємців, які належать до першої і другої групи платників єдиного податку та сплачували єдиний соціальний внесок.

Допомога на дітей надається одному з батьків дитини, опікуну на кожну дитину до досягнення нею 10-ти річного віку (включно) і виплачується щомісяця на період карантину та на один місяць після дати його відміни.

Розмір допомоги для дітей віком до 6-ти років становить 1779 грн., віком від 6-ти до 10-ти років – 2218 грн. (прожитковий мінімум, встановлений для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 р.)

Для призначення допомоги заявник подає/надсилає в управління соціального захисту населення заяву за формою згідно з додатком у паперовій формі (за адресою: вул. Незалежності, 148, м. Ковель, 45008) або електронній формі (soczahust@kovelrada.gov.ua) із зазначенням рахунка в установі уповноваженого банку та переліком нижче викладених документів.

У паперовій формі заявник подає такі документи:
-копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;
-довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);
-копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);
-копію рішення про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

В електронній формі заявник подає такі документи/відомості:
-фотокопії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років або відомості про свідоцтва про народження дітей (серія, номер, дата видачі, прізвище, ім’я та по- батькові дитини, прізвище, ім’я та по-батькові батьків);
– фотокопію довідки з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);
– фотокопію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);
– фотокопію рішення про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

У разі, коли до заяви, поданої у паперовій формі, не додані всі необхідні документи, орган соціального захисту населення повідомляє заявнику, що неохідно подати додатково.

Якщо, зазначені документи будуть подані не пізніше, ніж протягом одного місяця з дня звернення за призначенням допомоги на дітей, така допомога призначається з часу звернення.

На дітей, на яких виплачується компенсація послуги «муніципальна няня», допомога не призначається.

Софія Сагаль,
начальник управління соціального захисту населення

У Ковелі фізичним особам – підприємцям виплатять допомогу на дітей до 10 років