Головна Економіка У Ковелі житлові субсидії отримують майже 6500 сімей

У Ковелі житлові субсидії отримують майже 6500 сімей

1931

Станом на 01.10.2020р. в Ковелі житлові субсидії одержують 6430 сімей. Управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету Ковельської міської ради вжито заходів з тим, щоб їх нарахування було проведено вчасно.

На сьогодні згідно прийнятої Урядом постанови від 25 березня 2020 року №247 нарахування житлових субсидій з березня 2020 року проводиться із збільшеними на 50 відсотків соціальними нормативами за користування електричною енергією, холодною та гарячою водою, водовідведенням та природним газом для приготування їжі і підігріву води, що суттєво посилює програму житлових субсидій та соціальну підтримку найменш захищених категорій громадян в умовах карантину.

Звертаємо увагу, що відповідно до п.14(5) Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995р. №848, субсидія не призначається, якщо від організацій – надавачів комунальних послуг отримано інформацію про наявність простроченої понад 3 місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, загальна сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. За умови документального підтвердження сплати заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію протягом двох місяців з початку опалювального

Прохання до всіх одержувачів житлової субсидії – вчасно сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги!

Одночасно нагадуємо, що заява та декларація для призначення субсидій подаються в Центр надання адміністративних послуг за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності, 73, тел.7-17-19. Телефон гарячої лінії в управлінні соціального захисту – 5-29-19.

Світлана Созонік,
заступник начальника управління соціального захисту населення
виконавчого комітету Ковельської міської ради
Джерело