Головна Економіка У Ковелі обговорили п’ять проєктів містобудівної документації

У Ковелі обговорили п’ять проєктів містобудівної документації

2270

14 квітня відбулися громадські слухання з розгляду містобудівної документації. На обговорення громадськості винесено 5 проєктів:

– «Детальний план території реконструкції забудови по вулиці Незалежності, 73 в місті Ковелі Волинської області»;
– «Детальний план території розміщення садового будинку в садівничому масиві «Білий налив» в місті Ковелі Волинської області»;
– «Детальний план території розміщення індивідуального житлового будинку по вулиці Брестській, 144 в місті Ковелі Волинської області»;
– «Детальний план території розміщення садибної житлової забудови по вулиці Героїв Крут в місті Ковелі Волинської області»;
– «Внесення змін до детального плану території реконструкції забудови по вулиці Грушевського, 1 в місті Ковелі Волинської області».

Через карантинні вимоги працювали у режимі прямої відеотрансляції, відповідно до регламенту слухань, який було розміщено на офіційному сайті міської ради.

Вела засідання головний архітектор Людмила Мурай. Ознайомили з підготовленою документацією директор приватного підприємства «Ковелькомунпроект» Віктор Дубина та начальник комунального підприємства «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро міста Ковеля» Олександр Ключук.

У час, відведений для обговорення, телефонних дзвінків для подання пропозицій та зауважень від ковельчан не надходило. Це зафіксовано у протоколі громадських слухань.

Обговорення містобудівної документації розпочалося 20 березня і триватиме до 22 квітня. Відповідно до цього дня приймаються пропозиції та зауваження до проєктів.

Переглянути відеозапис трансляції громадських слухань можна за посиланням: www.youtube.com/watch.