Головна Економіка У Луцьку продовжать роботи зі встановлення індивідуальних теплових пунктів у багатоквартирних будинках

У Луцьку продовжать роботи зі встановлення індивідуальних теплових пунктів у багатоквартирних будинках

861

Встановлення індивідуальних теплових пунктів у багатоквартирних будинках показали свою ефективність. Середній показник економії теплоносія становить 30 % у порівнянні з попереднім опалювальним періодом.

Про це під час розширеної наради поінформував директор департаменту ДКП “Луцьктепло” Іван Скорупський. Він зауважив, що ІТП встановлюються за грантові кошти у рамках проєкту “Модернізації системи централізованого теплопостачання міста Луцька”. Він зауважив, що цьогоріч роботи будуть продовжені. Загалом буде встановлено 170 ІТП із 254 передбачених проєктом.

Крім того, Іван Скорупський зауважив, що завдяки домовленостям з ЄБРР буде придбано додатково ще 60-70 ІТП, які встановлять у багатоквартирних будинках у мікрорайоні ЛПЗ та районі проспекту Відродження.

Іван Скорупський наголосив, що усі ІТП, які встановили у 2020 році, відпрацювали сезон добре. Працівники підприємства забезпечували їх належну роботу.

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)

br/>Джерело – Луцька міська рада