Головна Економіка У селі Цир Любешівського району відкрили амбулаторію, побудовану за кошти Світового банку

У селі Цир Любешівського району відкрили амбулаторію, побудовану за кошти Світового банку

950

Уже з 25 жовтня цього року жителів села Цир Любешівського району, сімейний лікар обслуговуватиме у новій сучасній амбулаторії. Старе приміщення Цирського ФАПу вдалося реконструювати під повноцінну амбулаторію загальної практики сімейної медицини завдяки проєкту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Сьогодні, 15 жовтня 2020 року, заступник голови облдержадміністрації Анатолій Костик спільно із народним депутатом України Іриною Констанкевич урочисто перерізали червону стрічку та дали старт роботи новому медичному закладові.

«Це одна із п’яти нових сучасних амбулаторій, які відкривають цьогоріч у Любешівському районі. В цій амбулаторії створені хороші мови, як для пацієнтів, так і для роботи лікарів, – наголосив Анатолій Костик. – Тож вітаю вас з отриманням нового медичного закладу. Бажаю , щоб ви, шановні мешканці села, зверталися сюди лише для профілактичних оглядів, а не з приводу хвороби».

Загальна кошторисна вартість реконструкції амбулаторії становить понад 4 мільйони гривень.

Будівельні роботи тривали з 2018 року. В амбулаторії замінили всі комунікації, двері та вікна, виконали внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи. Капітально відремонтували кабінети, встановили пандуси для людей з інвалідністю. Для послуг пацієнтів працюватимуть пункт щеплень, кабінет функціональної діагностики, оглядова та маніпуляційний кабінет.

В амбулаторії працюватиме один сімейний лікар. Обслуговуватиме амбулаторія близько 2 тис. мешканців із двох населених пунктів.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації