Головна Економіка У Волинській області багато території та можливостей, аби вести бізнес, – Юрій...

У Волинській області багато території та можливостей, аби вести бізнес, – Юрій Погуляйко про релокацію українських підприємств на Волинь

1453

Перспективи економічного розвитку області, розвиток внутрішнього виробника та релокацію  українських  підприємств на Волинь задля підтримання економіки аналізували сьогодні під час зустрічі щодо співпраці організації  K.FUND з Волинською ОВА.

Зокрема, до обговорення долучились член наглядової ради K.FUND Raising Organization Limited, засновник холдингової компанії UFuture Василь Хмельницький, координатор гуманітарного фонду K.FUND на території Волинської області Олексій Кавилін, заступник голови Виконавчого комітету реформ Національної ради реформ Олександр Ольшанський, член Ради Директорів Асоціації Українського бізнесу в Польщі (м. Варшава). Власник компанії OPOS (м. Луцьк) Павло Вержбицький, засновник групи компаній «ВІЛІЯ», благодійної організації «Благодійний фонд «ВОЛИНЬ-2014» Євген Дудка та керівник консалтингової компанії Leader Group, спеціаліст з гуманітарних проектів по Волинській області Ольга Любченко.

Основний лейтмотив розмови – наразі регіонам, де дозволяє ситуація, необхідно максимально підтримувати економіку. Для цього необхідно, аби працювали всі підприємства області, а також могли розпочати працювати й ті, котрі переходять сюди з регіонів, де тривають активні бойові дії. Учасники зустрічі розповіли про своє бачення розвитку регіону та основні кроки, які необхідно для цього зробити.

«Ми знаходимося в тилу. Тут ситуація спокійна та контрольована і ми повинні зробити все, аби направити в регіони необхідну допомогу. Це не тільки продукти харчування, а й ковдри, матраци, одяг. Разом із тим, треба не лише надавати допомогу, а й запускати економіку. Держава сьогодні створила максимально спрощені умови для ведення бізнесу. Тож на Волині ми усім раді, тим більше території вистачає, людей також», – зазначив Юрій Погуляйко.

Те, що Волинська область має багато можливостей для бізнесу, підтвердили й решта учасників зустрічі. Відтак, говорили про довгострокові кроки, котрі допоможуть підприємцям розвиватись на території Волині.