Головна Економіка У Володимирі-Волинському затвердили розмір плати за розміщення зовнішньої реклами

У Володимирі-Волинському затвердили розмір плати за розміщення зовнішньої реклами

1679

Про затвердження розміру плати за розміщення зовнішньої реклами у Володимирі-Волинському проголосували депутати під час пленарного засідання 31 липня.

Згідно прийнятого рішення оплата за тимчасове користування місцем, що перебуває у комунальній власності, здійснюється з дати прийняття виконавчим комітетом рішення про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами на підставі укладеного договору.

Розмір плати за тимчасове використання місця для розміщення зовнішньої реклами, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Володимира-Волинського,  визначається за формулою (для наземних конструкцій): P=С*М*F*S, де Р – розмір плати за місяць; С – базовий тариф; М – коефіцієнт диференціації базового тарифу, в залежності від місця розташування об’єкта зовнішньої реклами; F – коефіцієнт диференціації базового тарифу, в залежності від форми об’єкта зовнішньої реклами (для односторонніх – 1,0; для двосторонніх – 2,0); S – площа земельної ділянки.

Базовий тариф для фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, юридичних осіб будь-якої форми власності та представників нерезидентів в Україні, які розповсюджують рекламу власної діяльності (інформацію про товар власного виробництва, надання власних послуг і відомості про розташування і діяльність власних об’єктів) та осіб, які надають послуги з розміщення зовнішньої реклами (наприклад, рекламні агентства) – 60 грн. у місяць за один квадратний метр площі місця розташування рекламного засобу;

Коефіцієнт диференціації базового тарифу, в залежності від місця розташування об’єкта зовнішньої реклами, М Місце розташування об’єкта зовнішньої реклами
2,0 вул. Луцька, вул. Ковельська, вул. Устилузька, вул. Степана Бандери
1,0 Інші вулиці міста

Згідно рішення розмір плати за тимчасове використання місця для розміщення неназемного та недахового рекламного засобу, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Володимира-Волинського, встановлене рівним базовим тарифам, у відповідності до діяльності розповсюджувачів зовнішньої реклами.

Нагадуємо: Депутати не підтримали перейменування Володимира-Волинського

Плата за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів справляється щомісячно.