Головна Економіка За кошти ДФРР в області реалізовуються 25 інвестиційних проектів

За кошти ДФРР в області реалізовуються 25 інвестиційних проектів

3262

Для Волинської області на 2018 рік передбачено обсяг коштів державного фонду регіонального розвитку у сумі 192,1 мільйона гривень. З них – 64 мільйони – спеціальний фонд, 128,1 мільйони – загальний, що на 70% більше, ніж у 2017 році. Загалом за кошти ДФРР в області реалізовуються 25 інвестиційних проектів.

Про це повідомила заступниця начальника планово-технічного відділу департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Олена Щесюк під час селекторної наради сьогодні, 13 грудня 2018 року.

До переліку увійшли будівництво, реконструкція та капітальний ремонт:
– 12 загальноосвітніх шкіл у містах Горохові та Луцьку, селищах Локачі, Маневичі, Турійськ та Луків, селах Осівці, Любохини, П’ятидні, Гірки, Вербка, Башлики, Головно, Седлище, з них 6 закладів, розпочатих у минулих роках;
– 4 дитячих садки у селищі Ратне, селах Крупа, Дачне та Старосілля;
– стадіон в селищі Голоби та спортмайданчика для Рожищенської районної дитячо-юнацької спортивної школи;
– полігону твердих побутових відходів у місті Горохові;
– приміщення для постійного проживання одинок непрацездатних громадян у селищі Гуща;
– утеплення Іваничівської центральної районної лікарні;
– придбання томографу для Ратнівської лікарні та пожежного автомобіля для Городищенської ОТГ.

Станом на 12 грудня 2018 року в область надійшло більше 133 мільйонів гривень коштів ДФРР, що становить близько 69%. Не освоєними залишаються 44,7 мільйони гривень.

— По загальному фонду ДФРР, який надійшов в область, кошти будуть освоєні. Проте, якщо Кабміном не будуть розглянуті останні запропоновані зміни, то 8 мільйонів – не освоїмо. Спеціальний фонд в область поки що не надійшов, – повідомила Олена Щесюк.

За її словами ці кошти стосуються садочка в Дачному, де корегується проектно-кошторисна документація й придбання пожежного автомобілю та томографа, які потребують надходження коштів спеціального фонду.

Голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко резюмував, що наступного року обласна влада буде враховувати усі нюанси, слухати рекомендації начальника управління фінансів облдержадміністрації Ігоря Никитюка, аби не втратити жодної гривні.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.