Головна Економіка Цікава подорож до Відня

Цікава подорож до Відня

4202

Відень асоціюється із чудовими музичними творами Штрауса, Шуберта, а також відомих представників Віденської класичної школи Моцарта, Гайдна, Бетховена. Романтичні віденські вальси уособлюють красу, торжество і святковий настрій, переважна в цьому дивовижному місті.

Зручна форма бронювання квитків на сайті дозволить в лічені секунди вибрати найбільш підходящий варіант перельоту з Києва до Відня. Щодня оновлювана база даних, тільки сама остання інформація по рейсам, зручна система оплати та доставки – все це на нашому сайті.

Прямі рейси в столицю Австрії пропонують Австрійські авіалінії і МАУ. Дві години польоту – і ви в аеропорту Швехат.

Пам'ятки

Щоб відвідати столицю Австрії досить купити квиток на літак Київ-Відень і вже через 2:00 зануритися в атмосферу театрів, музеїв, палаців і соборів. Бути в місті і не відвідати Віденську оперу – це схоже культурної катастрофи. Тут шанують за честь виступати відомі оперні солісти, симфонічні оркестри та артисти балету.

Любителі витонченого архітектурного стилю будуть вражені наповал від виду величезного і прекрасного палацового комплексу Бельведер. Палац, побудований в XVIII столітті в стилі бароко, вражає грандіозністю, розкішшю, фресками та картинною галереєю. Шанувальники ландшафтних композицій будуть із захопленням оглядати розбитий між Нижнім і Верхнім Бельведером чудесний альпійський сад. А якщо ви, купивши квиток Київ-Відень, опинитеся в Бельведері в грудні, то зможете відвідати панує тут Різдвяний базар.

Хранителем картин Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Рембрандта, Рубенса та інших великих художників виступає один з найбільших музеїв світу – Альбертіна. Музей викликає захоплення навіть при вході, оскільки тут встановлена, немов плаває в повітрі шістдесяти чотириметрова титанова плита. Навіть за цілий день буде важко обійти всі зали та експозиції, але відвідування залишить незабутні враження, і ви захочете знову сюди повернутися.

Гордістю міста і символом австрійської нації визнаний величний готичний Собор Святого Стефана. Це грандіозна споруда, що складається з чотирьох веж, піднімається в небеса на висоту більше 136 метрів. Тринадцять дзвонів, серед яких другий за розмірами церковний дзвін Європи «Пуммерін», створюють неповторний передзвін. Святі релігійні реліквії, літургії, ковчеги, церковне начиння, шати, твори світового мистецтва увібрав в себе цієї божественний Собор, в катакомбах якого поховані австрійські імператори, герцоги і видатні особистості різних епох.

Імператорська династія Габсбургів залишила спадкоємцям свою зимову резиденцію – Хофбург. Імператорські кімнати, Музей Сіссі і Срібна палата, що розташувалися на території Хофбурга, допоможуть скласти уявлення про життя імператорської сім'ї в зимові вечори.

А Палац Шенбрунн, де Габсбурги проводили час влітку, був закладений в середині 17-го століття і перетворився на одне з найбільших архітектурних творінь в стилі бароко. Величезні зали і кімнати вражають внутрішнім оздобленням, орнаментами з четирнадцатікаратного листового золота, рожевого дерева і дерева волоського горіха, люстрами з богемського скла, кахельними печами, індійськими і перськими мініатюрами.

І наостанок, не забудьте відвідати чудовий дар природи – Віденський ліс.

Відень чекає на вас!