Головна Життя Багатодітній родині із Луцька, що проживає в однокімнатній квартирі, за сприяння Президента...

Багатодітній родині із Луцька, що проживає в однокімнатній квартирі, за сприяння Президента України подарували будинок

3030

У липні поточного року під час приїзду на Волинь до Президента України Володимира Зеленського звернулася багатодітна мама з Луцька, що виховує восьмеро дітей на 17-ти квадратних метрах. Своєю чергою Президент України, вислухавши жінку, відповів, що допоможе їй із житловою проблемою.

Так, 21 вересня 2020-го року голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко вручив щасливій родині ключі та пакет документів на будинок, що розташований в с.Боратин Луцького району.

Реалізувати мрію багатодітного подружжя Ольги і Ростислава Калити вдалося завдяки підтримці цілої команди, яка відгукнулася на прохання Президента: компанія «Автомагістраль-Південь», придбала для родини новозбудований будинок в с.Боратин Луцького району та виділила кошти на проведення внутрішніх ремонтних та оздоблювальних робіт будівлі, в якій є вітальня, кухня, 4 спальні кімнати та дві ванних кімнати. Обласна державна адміністрація допомогла з пошуком будинку та після завершення ремонтних робіт облаштує приміщення необхідними меблями.

Керівник компанії забудовника ЖК «Сімейна фортеця» взяв зобов’язання завершити ремонтні роботи упродовж місяця.

«У будинку достатньо місця і буде все необхідне для всебічного розвитку дітей та комфортного проживання такій великій сім’ї. Адже ви виховуєте 8 дітей, серед них є школярі, яким потрібен особистий простір для навчання. Вітаю вас з новосіллям та бажаю родинного затишку і благополуччя», – сказав Юрій Погуляйко, вітаючи родину з новосіллям.

Щаслива сім’я, що так довго мешкали у маленькій однокімнатній квартирі з дітьми, запросила гостей розділити з ними їх довгоочікувану радість – оглянути нову оселю. Діти одразу ринули показувати кімнати, які вже встигли розділити між собою. Батьки ж розповіли де планують поставити великий обідній стіл, щоб зможуть вечеряти усі разом великою сім’єю, а ще і друзів запрошувати.

Як відзначила пані Ольга, що емоції досі переповнюють та почувається ніби у казці «Попелюшка». Про такий будинок мама восьмерих дітей могла лише мріяти, і він перевершив усі сподівання, бо біля оселі є прибудинкова територія, де всі діти, які раніше фактично не мали змоги розминутись на 17 метрах, тепер зможуть безпечно гратись на подвір’ї. А ще щаслива мама каже, що завжди мріяла біля будинку посадити троянди і, тепер, зробить це вже цієї осені.

«Я розуміла, що у всіх є проблеми, і не лише я щось просила у Президента. Але коли мені подзвонили і сказали, що житло нададуть, то довго не могла оговтатися. У мене досі просто немає слів. Я щиро дякую Президенту та усім, хто нам допоміг. Це просто казка», – сказала Ольга Калита.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації.