Головна Життя На Волинь надійшло медичне обладнання вартістю понад мільйон доларів

На Волинь надійшло медичне обладнання вартістю понад мільйон доларів

8596

Упродовж вересня-жовтня триватиме виконання договорів другої фази закупівлі медичного обладнання і розхідних матеріалів для медичних закладів вторинного та третинного рівнів. Тож не обійшлося без візитів представників фірм-постачальників і цього тижня. Результат – обладнання на понад мільйон дрларів покращить надання допомоги волинянам із серцево-судинними недугами. Так у краї втілюють у життя один із найважливіших компонентів субпроєкту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області».

Отож, договірну угоду з переможцем лоту №5 тендеру ІCB-G 6.2.2.2 «Закупівля медичного обладнання та розхідних матеріалів для медичних закладів вторинного та третинного рівнів (2 фаза)» виконали 17 вересня. Адже цього дня ТзОВ «Техмедконтракт» привезло у відділення кардіохірургії Волинської обласної клінічної лікарні обладнання для проведення операцій на серці.

У постачанні – низка надсучасних інструментів провідних світових виробників (Німеччина та США), які значно покращать для медперсоналу проведення різних етапів оперативних втручань. Загальна вартість придбаного за цим лотом – понад 165 тисяч доларів. І хай пересічній людині такі назви, як хірургічні налобні освітлювачі чи бінокулярні оптичні системи, або ж комплекти коронарних пінцетів, ножиць і голкотримачів чи ретрактор грудинний багатофункціональний, нічого не скажуть, однак волинські кардіохірурги запевняють, що усі ці інструменти – їхня давня мрія, втілити яку стало можливим завдяки впровадженні у краї субпроєкту Світового банку і МОЗ «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області».

А уже 18 вересня відбулося постачання за двома лотами – 1-м і 4-м – цієї ж закупівлі 2-ї фази. І представники ТзОВ «ДМ-ПРОЕКТ» провезли на Волинь обладнання загальною вартістю майже мільйон доларів США. Основна частина придбаного покращить матеріально- технічну базу Волинської обласної клінічної лікарні. Адже тут залишаться наркозно-дихальний апарат, дефібрилятор-монітор, кардіомонітор з інвазивним тиском, апарат штучного кровообігу, два десятки дозаторів шприцевих, дві станції спостереження за станом пацієнта з приліжковими кардіомоніторами на 6 хворих, два кардіомонітори з інвазивним тиском та апарат штучної вентиляції легень.

Окрім того, усі районні лікарні отримають по два шприцеві дозатори, а Луцька міська клінічна, Ковельська центральна районна і Нововолинська центральна міська лікарні – по концентратору кисню, монітору пацієнта та апарату штучної вентиляції легень. Уся техніка – від кращих німецьких виробників медичного обладнання.

«І цього року, і минулого ми придбали дуже якісне медичне обладнання та розхідні матеріали. Це все – завдяки тому, що усі причетні до підготовки та проведення тендерних процедур за правилами Світового банку дійсно відповідально та професійно виконали свою роботу», – наголосив начальник управління охорони здоров’я Волинської ОДА Ігор Ващенюк.

Нагадаємо, що загалом у другій фазі закупівель упродовж вересня-жовтня надійде постачання за 10-ма лотами загальною вартістю 3 815,9 тисячі доларів США. Коли фірми-надавачі послуг впораються із прописаними у договорах зобов’язаннями, то команда з реалізації субпроєкту за посередництва представників ЗМІ прозвітує перед волинянами про те, як вдалося змінити надання медичної допомоги у краї завдяки закупівлям надсучасної техніки та розхідників за кошти позики Світового банку уряду України. Про дату і час престуру усіх повідомимо заздалегідь.Сьогодні ж щиро вдячні 12 Канал за участь у вчорашньому постачанні, про яке завдяки журналістам дізнаються краяни.

А наразі – пишаємо тими змінами, які творимо разом завдяки субпроєкту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області».

Прес-служба субпроєкту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області».

Цього тижня на Волинь надійшло обладнання вартістю понад мільйон доларів

Цього тижня на Волинь надійшло обладнання вартістю понад мільйон доларів

Цього тижня на Волинь надійшло обладнання вартістю понад мільйон доларів