Головна Життя 12 лютого снігоочисна техніка Луцька працює також у секторах приватної забудови

12 лютого снігоочисна техніка Луцька працює також у секторах приватної забудови

2825

Уже майже тиждень комунальні служби ведуть боротьбу зі снігопадами. Лише за останню добу випало 50 % місячної норми снігу.

Висота снігового покрову, в середньому, сягає 30 см. Розчищати вулиці і дороги та вивозити сніг комунальникам допомагають й представники бізнесу, які надали безоплатно власну техніку. Роботи ведуться цілодобово, аби максимально швидко очистити вулиці та тротуари.

Станом на 10.00 на дорогах Луцька та приєднаних громад працює 60 одиниць снігоочисної техніки. З них, 11 – у населених пунктах громади.

Посилено очищують від снігу вулиці приватних секторів. Зокрема, сім грейдерів працюють в районах Балки, Малоомельянівського масиву, Кічкарівки, приватної забудови в районах вулиць Ковельської, Володимирської, Ківерцівської, Рівненської, Львівської, Шопена, мікрорайону ЛПЗ.

Чотири одиниці техніки прибирають від снігу та заметів територію біля контейнерних майданчиків, аби сміттєвози могли забрати тверді побутові відходи.

11 тракторів, які належать житлово-комунальним підприємствам, розчищають тротуари та прибудинкові території.

Комунальне підприємство “Луцький комбінат шкільного і студентського харчування” забезпечує водіїв гарячими обідами та доставляє їх кожному, аби не втрачати час на обідню перерву.

Луцький міський голова Ігор Поліщук вкотре закликає власників приватного транспорту не виїжджати у місто без необхідності, адже працює великогабаритна снігоочисна спецтехніка.

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)

br/>Джерело – Луцька міська рада