Головна Життя Учасники проєкту «Підприємливі діти: Луцьк – Люблін» відвідали екскурсію на підприємстві «Волинські...

Учасники проєкту «Підприємливі діти: Луцьк – Люблін» відвідали екскурсію на підприємстві «Волинські солодощі»

1809

Відбулися екскурсії школярів – учасників проєкту «Підприємливі діти: Луцьк – Люблін» на підприємство «Волинські солодощі», що виготовляє шоколадні цукерки на основі сухофруктів – чорносливу, кураги, фініка, інжиру, дині, персика, груші, ананасу. Підприємство розташоване в селі Полонка, функціонує вже 24 роки.

За цей час воно значно збільшило свої потужності, розширило асортимент, і сьогодні, окрім традиційних наборів цукерок «Волинські солодощі», виробляє мармелад, різні види шоколаду, печиво.

 
 

В ході екскурсії школярам розповіли про основні етапи виробництва цукерок. Наголосили на тому, що велику увагу на підприємстві приділяють якості – цукерки виготовляються із натуральної сировини, не містять харчових стабілізаторів, консервантів та ГМО. Щоправда, враховуючи специфіку кондитерського виробництва та заходи безпеки, діти змогли побувати лише в цеху глазурування, де побачили, як цукерки глазуруються. Також побачили автоматичне та ручне загортання солодкої продукції.

 
 

Під час екскурсій учні мали змогу поставити свої запитання працівникам ТзОВ «Волинські солодощі» та особисто засновнику Ростиславу Шоломовичу, продегустувати в необмеженій кількості смачні, ароматні цукерки та печиво прямо з виробництва!

Учасники проєкту щиро вдячні колективу та Ростиславу Шоломовичу за можливість зануритися в атмосферу «Волинських солодощів», доторкнутися до секретів виготовлення смаколиків та побачити приклад успішного ведення бізнесу. Така екскурсія запам’ятається учням надовго, адже дала можливість дізнатися багато нового та цікавого, отримати позитивні, незабутні емоції та солодкі враження!

Довідково: екскурсія на підприємство відбулася в рамках проєкту «Підприємливі діти: Луцьк – Люблін» відповідно до Програми підтримки малого і середнього підприємництва Луцької міської територіальної громади на 2022-2026 роки (рішення міської ради від 24.11.2021 № 22/53).