Головна Життя У Ковелі шість родин рятувальників отримають службові квартири

У Ковелі шість родин рятувальників отримають службові квартири

2665

Відбулося перше засідання у новому складі громадської комісії з житлових питань, яку очолює заступник міського голови Віктор Жигаревич.

Начальник відділу обліку, розподілу та приватизації житла Ніна Іваненко ознайомила із заявами, які надійшли впродовж останнього часу. Серед них – від Мирослави Г. про взяття на квартирний облік. Її сім’я із двох осіб мешкає в гуртожитку на вул. Чубинського, про що складено відповідний акт за результатами обстеження умов проживання.
Звернення ковельчанки комісія вирішила задовольнити.

Троє людей знято з квартирної черги – за особистим зверненням, у зв’язку із забезпеченням житлом, проживанням у населеному пункті, яке не входить до складу міської територіальної громади.

Прийняті рішення за заявами громадян. Вони стосуються змін у складі сім’ї, внесення в списки постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи через отримання І групи інвалідності.
Комісія підтримала клопотання Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області щодо включення до числа службових квартир будинку № 1 на вул. Відродження, затвердила протоколи засідань комісії Управління про видачу на них ордерів. Службове житло отримають шість родин фахівців цивільного захисту, які несуть службу на території Ковеля та району.

За результатами роботи відділом обліку, розподілу та приватизації житла будуть підготовлені проєкти рішень і представлені на засідання виконавчого комітету.
Джерело