Головна Історія У Луцьку вшанували пам’ять Тараса Шевченка у день 163-ї річниці його смерті

У Луцьку вшанували пам’ять Тараса Шевченка у день 163-ї річниці його смерті

1018

 10 березня, минає 163 роки від дня смерті видатного українського поета, художника та громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. З цієї нагоди у Луцьку відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника Кобзареві та заупокійна панахида.

У заході взяли участь заступник міського голови Ірина Чебелюк, представники обласної влади та Волинського національного університету імені Лесі Українки. Представники громадськості поклали до підніжжя монумента символічні жовто-блакитні букети, а духовенство звершило поминальне богослужіння.

Тарас Шевченко завжди був символом українського духу, мужності і спротиву. Сьогодні славетний Кобзар – це воїн, який разом з іншими захисниками обороняє українську землю. На другому році відбиття російського нападу ми часто повертаємося до його творчості, згадуємо все написане ним про північно-східного сусіда, його агресивні зазіхання, намагання знищити український народ. А ще частіше цитуємо знамените шевченкове: “Борітеся — поборете. Вам Бог помагає. За вас правда, за вас слава і воля святая!”.

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)