Головна Історія Волинь готується вшанувати пам’ять жертв Голодомору

Волинь готується вшанувати пам’ять жертв Голодомору

3511

Заступники голови облдержадміністрації Сергій Мовенко та Юрій Гупало долучились до засідання урядового оргкомітету з підготовки і проведення заходів до 90-х роковин Голодомору. Спікером засідання був Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Ключовим завданням для нас залишається визнання іноземними державами та міжнародними організаціями Голодомору 1932-1933 років геноцидом Українського народу. Увесь світ має розуміти, що росія була і залишається злочинцем, для якого геноцид – прийнятний інструмент для досягнення власних цілей. Через стільки років росія продовжує свій геноцид, і не лише проти українців. Одночасно росія влаштовує голодомор у країнах Африки шляхом блокади експорту українського зерна. Мусимо подвоїти наші зусилля, аби цей та інші злочини агресора більше ніколи не повторилися», – наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Волинська область також готується вшанувати пам’ять жертв Голодмору. В цілях безпеки, заходи відбудуться без масового зібрання громадськості. Однак, згадати невинно загиблих у молитві може кожен волинян, запаливши 26 листопада о 16:00 годині свічку пам’яті.

Волинь пам’ятає.