Головна Історія Звернення начальника Волинської обласної військової адміністрації до Дня перемоги над нацизмом у...

Звернення начальника Волинської обласної військової адміністрації до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

5744

Сьогодні відзначається 77-ма річниця з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цього дня ми дякуємо тим, хто забезпечив нам мирне життя упродовж цих років.

Але цьогоріч у День перемоги над нацизмом ми боремося за нову перемогу. Шлях до неї важкий, але ми не сумніваємося, що переможемо. Бо ми воюємо за Батьківщину, за свою свободу, свободу для своїх дітей.

«Сьогодні ми відзначаємо День перемоги над нацизмом. І нікому не віддамо ані клаптика своєї історії. Ми пишаємося нашими предками, які разом з іншими народами у складі антигітлерівської коаліції перемогли нацизм. І ми нікому не дамо анексувати цю перемогу, не дамо її привласнити», – зазначив Президент України Володимир Зеленський у зверненні до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Адже тепер кожному зрозуміло наскільки росія спотворила історію. Мільйони українців боролися із нацизмом і пройшли важкий та довгий шлях, аби здобути цю перемогу. У цій війні загинуло понад 8 мільйонів українців.

А нині весь світ бачить мужність наших захисників і захисниць та розуміє хто насправді переміг.

Саме тому сьогодні ми робимо все, аби якомога більше відокремитись від цієї історії і не мати нічого спільного. У нас нічого спільного й не повинно бути. Ми – інші. І саме через це на нас напали. Бо це дійсно війна не армій, а світоглядів.

Але перемогли нацизм – переможемо й рашизм. Слава Україні!