Головна Конкурси “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії” – лауреат міжнародного конкурсу

“Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії” – лауреат міжнародного конкурсу

5444

2 листопада було оголошено результати дистанційного XIV Міжнародного конкурсу “Digi-Talenty Lato 2020”, у якому взяла участь громадська організація “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії”. Ми здобули гарні результати і стали лауреатами І ступеня в номінації “Театральне мистецтво” та отримали сертифікат – грант на 300 євро для участі в очному фестивалі.

Також прес-секретар організації Ольга Яренчук стала лауреатом ІІІ ступеня в номінації “Декоративно-прикладне мистецтво” та отримала сертифікат на 10 євро для участі в очному фестивалі.

Учасники самодіяльного театру “Добродія”, який функціонує на базі організації, відтворили на сцені традиції Святвечора на Поліссі, де за звичаєм у кожній оселі готують 12 пісних страв.

На стіл кладуть сіно, накривають його полотняною скатертиною. У центрі столу – макітра із кутею. Поруч – колядник… Усі страви, що презентують на святковому столі — справжні, їх готують самостійно за домашніми рецептами.
В головних ролях люди з інвалідністю та їх сім’ї — мешканці Ковельського району та нашого міста: господар — Борис Паталій, господиня — Галина Гелетуха, сини — Олег Гелетуха та Вадим Сахарук, дочки — Богдана Паталій та Софія Шевчук, дідусь — Володимир Лисюк та бабуся — Олена Лисюк. Ведучою заходу була Ольга Яренчук, а режисером – постановником вистави став Володимир Кравчук, голова ГО «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії».

Ми не сподівалися стати лауреатами, але результатом дуже задоволені. Щиро дякуємо за можливість взяти участь у конкурсі організаторам з Польщі: Фонду «Ініціатива» (м. Свидниця), Курортному театру в м. Поляниці Здруй, міському Будинку культури (м. Щитно).

Ольга Яренчук,
прес-секретар
громадської організації
«Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії»

"Асоціація осіб з інвалідністю "Добродія в дії" – лауреат міжнародного конкурсу

Джерело