Головна Стисло До дня Миколая — не лише солодощі, а й дитячий майданчик

До дня Миколая — не лише солодощі, а й дитячий майданчик

3917

Напередодні дня святого Ми­колая до дитячого садочка №1 «Ро­синка», що в смт Ша­цьк, із по­дарунками завітав Во­ло­димир Ба­щук, помічник народного депу­тата Ук­раїни Степана Івахіва. Особисто від Сте­пана Пет­­ро­вича та благодійного фонду «Патріоти Во­лині» Во­лодимир Васильович привіз вихо­ванцям дит­са­дочка не лише солодкі подарунки, а й презен­ту­вав красивий дитячий майданчик.

Теплий та щирий прийом влаштували благодій­ни­кам вихователі зі своїми маленькими вихо­ван­цями, а також батьки діток. В знак вдячності ба­тьки вручили Володимирові Бащуку запашний ко­ро­вай. В свою чергу, малята радували та вітали усіх із прийдешніми святами віршами та пісе­нь­ками. Прибігав до малят казковий Чорт, який на­магався подарувати неслухняним діткам рі­зочки. А вже потім завітав у гості й сам святий Ми­колай із своїми маленькими супутницями-зіроч­ками. Разом із Володимиром Васильовичем вони роз­дали діткам солодощі, які презентовані «Пат­ріо­тами Волині». До речі, від цього благодійного фонду у відділ освіти Шацької РДА було привезено того дня 1 403 солодких подарунки всім вихо­ван­цям дошкільних навчальних закладів району, уч­ням 1-4 класів, дітям-сиротам, дітям сімей пере­се­ленців з Донецької та Луганської областей та ді­тям учасників АТО з учнів 5-11 класів.

За увагу до проблем дошкільних навчальних зак­ладів, за постійну та вагому допомогу дякувала представникам фонду та особисто Степану Івахіву завідуюча дошкільного нав­ча­ль­ного закладу Людмила Науміч. Батьки діток також дякували бла­го­дійникам за такий подарунок, адже сьогодні частина клопотів із забезпечення груп дитсадків по ремонту, придбання постелі, посуду, іграшок, облаштування майданчиків частково лежить на бать­ків­ських плечах. А на знак подяки батьки та вихователі просили Воло­ди­мира Васильовича передати Степану Івахіву дитячі ма­люнки.

Віта ШЕПЕЛЯ.