Головна Стисло На території Шацького району оглянули місця торгівлі товарами підакцизної групи

На території Шацького району оглянули місця торгівлі товарами підакцизної групи

9987

29 липня 2019 року в залі засідань районної ради відбулося засідання комісії з питань  координації дій державних органів, що здійснюють контроль за виробництвом і обігом підакцизних товарів (паливо, спирт, алкогольні напої та тютюнові вироби) в Шацькому районі.

У засіданні взяли участь члени комісії, керівники установ, організацій району, спеціальних служб, Шацької ОТГ та структурних підрозділів райдержадміністрації, а також запрошені громадяни.

На порядку денному розглянули  питання про результати обстеження місць торгівлі товарами підакцизної групи на території Шацького району.

Заступник голови робочої групи Світлана Сулік доповіла про результати обстежень суб’єктів господарювання, що здійснюють торгівлю товарів підакцизної групи на території  Шацького району на предмет реалізації підакцизних товарів та дотримання податкового законодавства, що було проведене робочою групою 26.07.2019 року. В рамках перевірки було обстежено 5 суб’єктів господарювання, в результаті якої виявлені різні порушення.

Члени комісії рекомендували громадянам, які здійснюють підприємницьку діяльність у Шацькому районі в найкоротший термін оформити документи згідно чинного законодавства України.

Районною комісією вирішено продовжувати інформаційно-роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання та мешканців району щодо недопущення реалізації підакцизних товарів без дозвільних документів, а також фінансової відповідальності за порушення вимог податкового законодавства. 

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації