Головна Стисло Органи влади інформують

Органи влади інформують

7196

На нараді при голові райдержадміністрації обговорювалось питання капітального ремонту доріг комунального значення населених пунктів району.

Одна з проблем, яка чи не найбільше хвилює громаду Шацького району, а саме капітальний ремонт доріг комунального значення населених пунктів та їхнє утримання в належному стані, стоїть на жорсткому контролі у керівників органів виконавчої влади. Саме це питання обговорювали 18 вересня на нараді при голові райдержадміністрації Володимирові Найді, за участю начальника Шацької дорожньої дільниці Любомльського автодору Василя Федчишина, голів селищної та сільських рад.

Як зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Плейтух, питання капітального ремонту доріг в останні роки почало успішно вирішуватися. Раніше кошти від транспортного податку надходили безпосередньо на рахунки сільських і селищної рад. Цих сум (від 5 до 20 тис. грн.) вистачало максимум на грейдерування комунальних доріг. Нині підхід до будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності зазнав суттєвих змін.

В останні роки є можливість капітально відремонтувати комунальні дороги, здійснити покращення дорожнього покриття.

У цілому в 2013 році на проведення в Шацькому районі ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності з різного рівня бюджетів заплановано освоїти 1 072 644 грн. На сьогоднішній день освоєно 886,8 тис. грн. Роботи проводяться спеціалізованими організаціями – філіями Любомльського та Луцького райавтодору.

Володимир Степанович наголосив на необхідності безумовного освоєння виділених коштів, в тому числі запланованих на утримання доріг по усіх сільських радах.

Як наголосив у соціальних ініціативах Президент України Віктор Янукович, питання ремонту автошляхів в Україні треба вирішувати системно. Саме тому при розподілі коштів між об’єктами враховуватиметься першочерговість, обсяг зношеності, важливість та інтенсивність руху по вулицях у населених пунктах району.

Олена Гуж, завідувач сектору інформаційної
діяльності та комунікацій з громадськістю РДА.