Головна Коротко Шачани посадили дерева миру

Шачани посадили дерева миру

2906

Минулих вихідних активісти з Шацької громадської організації «Добровільне об’єднання» та учні ЗОШ І-ІІІ ст. смт Шацьк долучилися до всесвітньої екологічної акції «Дерева миру». Як розповіли Петро Сидорук, голова орга­нізації, та Сергій Грицюк, допоміг їм реалізувати задумане Петро Тка­чук, директор ДП «Шацьке УДЛГ», виділивши для благої спра­ви 70 саджанців ялини. Територією озеленення хлопці й дівчата вибрали зону від­починку біля озера Велике Чорне в смт Шацьк. Кілька годин роботи – і майданчик для гри в пляжний волейбол оточили вічнозелені дерев­ця. Посадив свої ялинки, допомагаючи внуку Сергію, і почесний жи­тель Шацька Костянтин Чесноков. Зізнався, що легко йому працю­валося в такій компанії, де за жартами і сміхом швидко промайнув час.

Молодь потурбувалася про те, щоб жителів Шацька і гостей радувало в майбутньому розкішне ялинкове царство, щоб за рахунок висаджених дерев хоч трохи, але збільшилися легені нашої планети. І, звичайно, всі працювали з думками про мир – найцінніше для країни, в якій іде війна.

Тепер завдання для всіх нас – уберегти ялинки від рук варварів. Бо так уже склалося, що одні садять, творять, будують, а інші без­дум­но нищать. Будьмо свідомими.

Мирослава ЦЮП’ЯХ.