Головна Стисло В Ковелі відбулося чергове засідання спостережної комісії

В Ковелі відбулося чергове засідання спостережної комісії

2666

Спостережна комісія заслухала інформацію начальника Ковельського міжрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації»

Відбулось чергове засідання спостережної комісії, яке провела її голова, секретар міської ради Віра Федосюк. Про це повідомили у Ковельській міській раді.

Начальник Ковельського міжрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» Ірина Смоляр прозвітувала про проведення нагляду та соціально-виховної роботи з особами, які перебувають на обліку. Зауважила, що працівники відділу вживають заходів з розшуку громадян, місце знаходження яких невідоме.

Стосовно соціально-виховного напряму співпрацюють зі службою у справах дітей, міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, установами та закладами, що здійснюють соціальний захист та профілактику правопорушень.

Спостережна комісія заслухала інформацію начальника Ковельського міжрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації»

Долучаються до цього громадські організації, благодійні фонди, релігійні громади, державні структури. Серед них – Волинська єпархія, собор Димитрія Солунського Православної Церкви України, МЖГО «Найщасливіша», релігійна громада «Ковчег спасіння» та Молодіжний центр «Місто ідей» та інші.

Підтримали звернення Ковельського міськрайонного відділу філії державної установи «Центр пробації» про умовно-дострокове звільнення громадянина, який довів своє виправлення та відбув 2/3 встановленого йому строку покарання. Засуджений за місцем роботи та проживання характеризується позитивно, порушень дисципліни не допускав, трудовий колектив просить про його умовно-дострокове звільнення

Члени спостережної комісії, вивчивши наявні документи, рекомендували відділу пробації підготувати клопотання про умовно-дострокове звільнення громадянина, погодити його з головою спостережної комісії та направити до Ковельського міськрайонного суду для розгляду по суті.

Голова комісії Віра Федосюк підбила підсумки засідання, подякувала присутнім за роботу.

Секретар комісії Жанна Вельма