Головна Стисло В Нововолинську вручили продуктові набори соціально незахищеним жителям міста

В Нововолинську вручили продуктові набори соціально незахищеним жителям міста

2773

Наближається світле свято – Воскресіння Христове. Хочеться, щоб кожен відчув радість та благодать цього величного дня.

Міська рада ініціювала вручення продуктових наборів соціально незахищеним жителям Нововолинська та селища Благодатного, а також сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування.

Щира  подяка спонсорам, які долучилися до хорошої справи.

Нагадаємо, що напередодні працівники Нововолинського територіального центру соціального обслуговування населення   отримали 450 продуктових   від корпорації «АТБ» і роздавали  їх  одиноким, одиноко проживаючих громадянам  похилого віку та особам з інвалідністю у селищі Благодатному і в Нововолинську.   480 пакунків із курятиною та м’ясними  виробами сформували ТЗОВ «Птахокомлекс Губин» та ТзОВ «ВМП» для малозабезпечених верств населення, а також для сиріт   та дітей, позбавлених батьківського піклування. Частину подарунків вже розвезли по домівках.

Сьогодні ці підприємства доставили 159  наборів. З них майже сотню  роздадуть сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування,  22 – передадуть у  сиротинець. Тридцять наборів  доставлять пацієнтам стаціонарного відділення селища Благодатного, а решта отримають люди, які звернулися на гарячу лінію Нововолинського терцентру.

Крім цього, сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування вручили святкові солодкі подарунки від міської влади. У них є Великодні пасочки, котрі з любов’ю випікали на ПРАТ «Нововолинський хлібозавод».

–    Хочемо зробити приємно людям у свято, підтримати їх. Сподіваємося, що такий знак уваги подарує приємні емоції людям похилого віку, дітям, які позбавлені батьківської опіки, тим, хто потрапив у складні життєві обставини, – сказав міський голова Віктор Сапожніков.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.