Головна Стисло У Шацькій школі працюватиме волонтер з Корпусу миру

У Шацькій школі працюватиме волонтер з Корпусу миру

3861

З початку грудня у Шацькій ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназії почав працювати волонтер Корпусу миру Герет Вольф. Він – уже третій волонтер від американської організації, який протягом останніх років працювали в Шацьку. Сам Герет – родом із США (штат Айдахо). У Шацьку волонтер планує пробути два з половиною роки, тісно співпрацювати з освітянами району та громадськістю.

Разом зі своїми двома колегами-волонтерами, які розпочали працювати разом із Геретом у школах Нововолинська та Ковеля, провели свій перший спільний семінар для вчителів англійської мови, які працюють в школах району. Тема семінару – «Командне викладання», тобто ознайомлення з методикою ведення уроків іноземної мови двома педагогами одразу.

Подібні семінари, як розповідає методист відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА Тетяна Ціпошук, Герет Вольф планує організовувати також лекції, конференції, дозвілля в інших школах району. Це є дуже вагома допомога та практика для педагогів англійської мови та неабиякі практичні навики у вивченні іноземної мови для дітей. Так, одним з перших кроків волонтера Корпусу миру в школі Шацька була перевірка робіт районної олімпіади з англійської мови, де він самостійно визначив переможців, серед яких – учні ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназії смт Шацьк Дарина Козак (11 клас), Еліза Лиса (10 клас), Віка Моніч (9 клас).

– Ми дуже раді, що нам вдалося залучити волонтера для роботи в нашій школі. В основному, співпрацюватимуть з волонтером на уроках в Шацькій школі вчителі Світлана Силюк та Галина Зінчук, залучатимуться й інші педагоги. Орієнтуватиметься Герет також на роботу з молодими педагогами, адже працювати на уроках в парі – це не лише практична допомога нашим вчителям, а й, з іншої сторони, відповідальність, впровадження нових методів, невластивих в нашій педагогічній практиці. Можливо, будуть організовані заняття з англійської мови й для людей старшого віку, молоді, яка бажає вивчати чи поглиблювати свої знання англійської», – каже Тетяна Ціпошук.

Віта ШЕПЕЛЯ.