Головна Стисло Волинські лісівники збудували вісім кілометрів лісової дороги

Волинські лісівники збудували вісім кілометрів лісової дороги

10843

Днями обласне управління лісового та мисливського гос­подарства завершило будівництво лісової дороги сполученням Шацьк-Кропивники. Вісім кілометрів шляху обійшлися під­приємству у 4,5 мільйона гривень. Дорога з’єднує смт Шацьк із селами Кропивники, Прип’ять та Вілиця, а також сполучає з населеними пунктами Ратнів­сь­кого району.

– Це маленький крок, але велика робота. Це не тільки внесок у лісову справу, а й задля блага громади. Лісо­господарські підприємства і влада повинні співпрацю­ва­ти, аби робити Волинь кра­щою. Дякую місцевому госпо­дарству та працівникам за якісно виконану роботу, – заз­начив заступник голови Дер­жавного агентства лісо­вих ресурсів України Володимир Бондар.

Стало відомо, що завдяки лісовій дорозі вдалося повністю розвантажити дороги місцевого значення сіл Шацької селищної ради – тепер вивезення деревини відбувається винятково лісовою дорогою. Крім того, покращився доступ місцевого населення до лісових масивів. Також вда­­лося здешевити вар­ті­сть вивезення деревини на 30 грн. за 1 кубометр – за ра­хунок ско­ро­чення шляху ви­возки із 12 до 9 км.

– Відкриття нових доріг свідчить про соціальну від­по­відальність лісової галу­зі перед громадою області. А з іншого боку це дає мож­ливість зде­шеви­ти сиро­вину. Ми йдемо впе­ред, ми покращуємо інфраст­рук­туру та спільно працюємо на благо Княжої Волині, – зауважив голова облдерж­адміністрації Олександр Савченко.

Дорога має також протипожежне значення. На її протяжності облаштовано три пожежні водойми, збудовано малий рекреаційний пункт та три куточки майстра лісу, де є бесідка, мангал, дрова.

Відділ інформаційної політики ОДА