Головна Культура Чергові здобутки учнів Володимирської дитячої художньої школи

Чергові здобутки учнів Володимирської дитячої художньої школи

886

Учні та викладачі Володимирської дитячої художньої школи ім. Миколи Рокицького, а також її філії в Устилузі продовжують досягати висот як в обласних, так і в міжнародних конкурсах, демонструючи високу майстерність своїми роботами.

Цього тижня вони відзначились черговими здобутками на міжнародній арені у конкурсі “Малий Бітольський Монмартр” (м. Бітола, Македонія). Відразу дві золоті палітри отримали художниці – Дарія Федосєйкіна (викладач Тетяна Омельченко) та Марія Русь (викладач Ярослава Михалик). Також дипломантами конкурсу стали: Дарія Мазій (викладач Катерина Юрчук), Діана Локотош (викладач Інна Гарголь), Наталія Дужич (викладач Тетяна Омельченко).

Напередодні Великодніх свят учні художньої школи активно брали участь в обласному конкурсі писанки «Великоднє диво», яких проходив серед учнів мистецьких шкіл, працівників клубних установ області, студентів вищих навчальних закладів. Загалом на конкурсі було представлено 280 творчих робіт, з них у номінації «Образотворче мистецтво» – 103, «Писанкарство» – 76, та «Декоративно-прикладне мистецтво» – 101. Згідно з рішенням журі, 135 робіт відзначені дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня, всі інші учасники отримали подяку за участь.

Список призерів Володимирської художньої школи:

Номінація «Образотворче мистецтво»

ІІ категорія:

1 місце – Данило Бень (викладач Тетяна Омельченко);

3 місце – Валерія Кулеша (викладач Ярослава Михалик), Анастасія Забродоцька (викладач Людмила Курилич), Анна Ядчук  (викладач Людмила Курилич).

ІІІ категорія:

1 місце – Дарія Юрманова (викладач Олена Свиридова);

3 місце – Софія Книш (Устилузька ШМ, викладач Олена Салабай), Яна Сачук (викладач Катерина Юрчук), Софія Ткачик (Устилузька ШМ, викладач Олена Салабай), Валерія Попік (Устилузька ШМ, викладач Ярослава Михалик).

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

ІІ категорія:

1 місце – Анна Мельничук (Ярослава Михалик), Оксана Шелест (Устилузька ШМ, викладач Ярослава Михалик), Тетяна Самолюк  (Устилузька ШМ, викладач Ярослава Михалик);

2 місце – Єлизавета Дячук (викладач Людмила Моспан).

ІІІ категорія:

1 місце – Юлія Ільїна (викладач Галина Страхорчук).

ІV категорія:

3 місце – Анастасія Савюк (викладач Тетяна Омельченко), колективна робота (викладач Людмила Моспан), Валерія Гавришко  (викладач Тетяна Омельченко).

Номінація «Писанкарство»

І категорія:

2 місце – Софія Пюрко (Устилузька ШМ, викладач Катерина Юрчук);

3 місце – Софія Пельц (викладач Катерина Юрчук).

ІІ категорія:

1 місце – Дарина Корнійчук (викладач Катерина Юрчук);

2 місце – Інна-Марія Боганкова (викладач Людмила Курилич);

3 місце – Стефана Вітрук (викладач Людмила Курилич).

ІІІ категорія:

1 місце – Дарія Оніщук (викладач Ірина Надюкова), Анна Гладишева (викладач Ірина Надюкова);

2 місце – Анастасія Собчук (викладач Людмила Моспан), Ірина Просова (викладач Ірина Надюкова), Софія Ткачик (Устилузька ШМ, викладач Олена Салабай), Дарина Кугай (Устилузька ШМ, викладач Катерина Юрчук);

3 місце – Христина Микитюк (викладач Ірина Надюкова), Вікторія Цейко (викладач Ірина Надюкова), Дарія Арутюнян  (Устилузька ШМ, викладач Олена Салабай).

Вітаємо переможців та їхніх наставників із високими досягненнями й бажаємо творчого натхнення для подальших звершень!