Головна Культура До Міжнародного дня захисту дітей у бібліотеках Луцької територіальної громади відбулись заходи

До Міжнародного дня захисту дітей у бібліотеках Луцької територіальної громади відбулись заходи

1222

Бібліотеки Луцької територіальної громади підготували низку цікавих заходів та програм до Міжнародного дня захисту дітей.

Ігротека «Сонячний настрій дитинства» та флешмоб «Зустрічаємо літо» відбулися у центральній бібліотеці для дорослих. Ігрові програми «Хай щастю дитини не буде кінця», «Дитинства чудова пора», «Тут живе дитинство» проведено у центральній бібліотеці для дітей, бібліотеці-філії № 9 для дорослих, бібліотеках-філіях сіл Прилуцьке та Шепель.

 
 

Цикл заходів «Весь світ у долонях дитини» організували у бібліотеці-філії № 3 для дорослих. Захід «Світлішає на світі, коли радіють діти» для користувачів підготували працівники бібліотецки-філії №3 для дітей, що у мікрорайоні Вересневе.

Більше 100 дітей взяли участь у творчих конкурсах, серед яких — «Я малюю щасливе дитинство» (бібліотека-філія с. Забороль), «Кольорові барви дитячих мрій» (бібліотека-філія с. Боголюби), «Моя українська мрія» (бібліотека-філія № 2 для дітей), «Мир і дружба всім дітям планети» (бібліотека-філія № 5 для дорослих), «Хай буде щасливим дитинство моє» (бібліотека-філія с. Жидичин).

 

 

 

Департамент культури